| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Danielo... jsem taky podobně postižená. A opakuji, máme hezký vztah.

To, co se děje u nás, ale nechápe leckterá moje kamarádka, co má třeba roky rozvedeného přítele. Jakože toleruji a respektuji jeho děti atd.... Děti byly dospělé a zajištěné - tzn. měly vlastní bydlení a vztahy, když jsme se dali dohromady, ale jsme jedna šíleně velikánská rodina, občas štvou tak, že mám pocit, že už budu i vraždit a občas i potěší - nicméně mně tohle v základu asi vyhovuje ale nebudu lhát, za ty roky jsem se musela mockrát kousnout do zadku, moje kamarádky dobře vědí.


jak říká manžel, my jsme jak vystřižení z Líbáš jako Bůh ...

Ale snadné to nebylo, není a nebude nikdy. Vždycky je tam něco z minula a něco aktuálního a není-li manžel ropný magnát, tak jen Vánoce jsou poměrně složitá záležitost, komu co věnovat, aby to bylo OK, a aby to nepoložilo... a jak se pak nelitovat, když jsme všechny obdarovali a dostal dárek jen táta, já ani mýdlo... bolelo to.

Tohle fakt za to nestojí.

Denyno, okoukni kluky okolo, určitě krouží. Pokud ti připadá chytrej, velkej a vyzrálej, on na to na FAKT nevypadá.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.