| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vědět dám, ať to dopadne jakkoliv~x~

Ježiš, strašně se omlouvám, jestli jsem se tu dotkla některých maminek~f~ Je mi za to trapně.

Mně hlavně zajímalo, jestli se dá s tak velkým věkovým rozdílem vůbec vydržet, jestli to není jasně odepsané k tomu, že dřív nebo o něco později to ztroskotá.
Na svůj věk myslím, že pár měsíců jako délka vztahu ještě jde, ale asi si nějak nedovedu představit, že spolu jsme ještě za pět let nebo víc..
A pro pár měsíců nechci zničit jeho (podle jeho slov do té doby než jsem přišla já) fungující rodinu. Asi to tak nebere, ale ve mně to vyvolává spíš výčitky, že tedy než potkal mě, tak bylo všechno v pohodě a svoji ženu miloval.


Určitě bych nechtěla jak tu někdo psal, takové nepříjemnosti řešit.
Taky jsem si všimla, že se nerad baví ve společnosti, ale nemá žádné výhrady,když jdu já. Ale sám na to moc není. Já tedy nechodím často, ale mám ještě svojí partu ze školy, se kterou si vyjdu ráda. A přemýšlela jsem před týdnem o tom, jestli si vůbec budeme moct vyjít někdy spolu někam, kde to bude bavit oba.

A samozřejmě i on má jiné přátelé než mám já (mnohem starší), s nimi jsem se potkala zatím pouze jednou, když mě této situaci sám vystavil(nevidí to jako problém) a já na něho přišla čekat do sokolovny, než skončí florbal polovina z nich se na mě dívala vyloženě vražedně, což jsem přehlížela(důvod asi dobře chápu) a zbytek mě tak nějak na půl pusy pozdravil, ale nemohla jsem s nimi navázat žádné téma a v jejich hovoru jsem se ztrácela.
Jedna ženská se dokonce k někomu přiotočila a ptala se kdo vůbec jsem..~d~ to už jsem měla dost a přála si, ať to skončí nebo půjdu čekat ven.
Nepochybuji o tom, že jsou to přátelé i jeho manželky a jsou seznámeny se situací ze všech stran..



Mám prostě pocit, že tohle nebude mít cenu.~;((
Ještě o tom budu dost uvažovat, ale stát v cestě nehodlám, ničit nic také nehodlám a pokud jde o to, že bychom to spolu táhli jenom "bokově", tak na to zas nejsem já.
Chci mít vztah se vším všudy a hrát si na milenku nebo soupeřky, na to vážně nervi nemám.


Také je pro mě velmi důležité, jak se k tomu postaví moji rodiče, tajit jim, že je ženatý a bez závazků nemá cenu když to tak není.
A počítám spíše s možností, že náš vztah zrovna dvakrát podporovat asi nebudou.

Je toho nějak víc, když se nad tím člověk zamyslí. A tyhle věci hrajou proti nám.Bohužel.


A být ve všech očích potvora, tak to opravdu nehodlám být. Nikdy jsem sv..e k ostatním nebyla.~f~


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.