| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já nepochybuju o tom, že píchaný RH má špatné složení-má téměř stejné složení jako ten pravý, ale proč by tělo produkovalo svůj vlastní hormon když ho má dostatek s injekcí - tělo to pozná. Načetla jsem to někde na internetu (pokusím to znovu najít), také mi to potvrdila sestřička s endokrinologie.Doslova řekla:Po skončení léčby se dělají kontrolní testy, jestli tělo vůbec produkuje RH a nebo jestli ho má dostatek, po té se už děti rozhodují sami jestli si ho budou píchat po celý život nebo ne. Pak se rozvinula diskuze co se děje když je málo RH v dospělosti. To si můžete přečíst na stránkach www.rustovyhormon.cz v záložce Deficit RH u dospělých.

Nítěnko, dcera nemá jiné problémy je na hranici kdy se aplikuje RH. Ve třech letech je hranice u děvčat 86,3. Takže vy už tam nespadáte.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.