| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty,
to se strašně pleteš. Céčka vede kdejaký internetový obchod a já osobně jich mám doma několik krabiček od sunaru. Kdysi jsem je sháněla pro syna. Spojováním trénoval špatnou motoriku a taky jsem děti učila hrát čáru. Ovšem takový čilí obchod jako byl za nás doma nevládne. Jo ten kdo měl svítící céčka nebo jiné písmenko to byl fakt někdo. :-)

Markytko,
nežertuj o plísňáčích., Zrovna jsem se vrátila z Tesca a nekecám jedny jsem tam zrovna viděla viset na věšáku. Šedivý a v dobách mého dětství bych tě za plísňáky zabila. Co za plísňáky za jakékoliv džíny. :-) I když já džíny měla ne sice ty co prodávali v Tuzexu ty elastický za 180 bonů,ale obyčejný tvrdý ty jsem měla. :-)

A co mě nejvíc chybí? Ten pocit,že je něco vzácné,že coca colu za 4,50 dostanu jenom k narozeninám a že německá oříšková čokoláda bude jenom,když pojedeme německým vlakem k tetě na Chodsko. Rok jsem si pak schovávala ohýbací brčko a tu plechovku. Dneska si můžu koupit limonády kolik chci,ale ten pocit slasti jako tenkrát už ve mě nevyvolá.~t~~t~~t~
Nedávno jsem si u nás koupila Pedro a vůbec mi už nechutnalo jako Pedro z Velimi. ~;((

Jo a taky mi dost chybí jahodový koktejl z Koruny na Václaváku,zmrzlina zalitá čokoládou,která se prodávala na Václaváku co je dnes Baťa. Granita se tuším jmenovala a stála se na ní vždycky hrozná fronta a ty správné bufáče po Praze. :-)

No a na oslavu bych koupila klasické soletky a krekry ty bílé. Koupila bych obyčejné levné víno,bechera,rum,coca colu ve skleněné flašce,chlebíčky s hodně tlustou vrstvou br. salátu. Do plastových kelímků bych nandala různé hnusné pomazánky z lahůdkářství a na mísu trs banánů,pomerančů a mandarinek. Jo a oslavenkyni bych věnovala pár balíčků voňavých vložek tedy jestli se to ještě prodává.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.