| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Funguje a nebo je to jen další reklamní trhák? Mám jeden obratel na páteři jinej. Je do trojúhelníku a dost mě tlačí. Má to nějaký název, ale na ten si nevzpomenu. Už od základky jsem nesměla nosit nic těžkého. Jedny učebnice jsem měla ve škole a jedny doma. Na střední jsem měla rehabilitace, tak to šlo, ale co máme děti, tak už s tím nikam nechodím. Doktorů máme už tak dost a já sama se někam dostanu tak jednou za čtvrt roku. Jenže nosím Páťu a jak má spastické svaly, tak mi přijde těžkej neskutečně. Má přitom jen okolo 13kg. Mladší syn má 11kg, ale u něho mi to vůbec nepřijde. Jak si lehnu za záda, tak se zvedám tak 15 minut a to ještě nejsem v důchodovém věku. ~t~ Dělám řidičák a potřebovala bych něco na ty záda, protože dlouhé sezení na mě není, ale doktrory máme většinou 3 hodiny cesty. I jako spolujezdec se na sedadle neustále vrtím a do míst, kde mě to bolí si strkám láhev od pití. Přijde mi, že ty sedadka v autě jsou špatně dělané. Když vezmu, jak je postavená páteř.

Nemáte nějaký tip co na záda? Nejpéte, ale něco, co bych mohla dostat od lékaře. On sám mi určitě nic nedoporučí, tak bych chtěla mít nějaké tipy, které bych s nim probrala. ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.