| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No rady hezké, ale my bojujem s 12-ti letým pubošem totálně neochotným a totálně zabejčeným + neurologicky postiženým a na toho holky každá rada drahá. Když jsem mu dnes dělala přednášku, že by od něj bylo hezké, kdyby občas něco udělal bez řečí, že už jsem unavená (neřvala jsem) tak mi řekl, že se ho mám zbavit. Že chce někam do děcáku.
Včera jsem chtěla, aby si udělal úkol do matiky a on hodinu kecal o tom, že ostatní sourozenci nemají úkoly (Jaksi pominul fakt, že mladší kluk jde do školy až příští rok a dcerka halt úkoly na chřipkové prázdniny nedostala! A ta nejmenší má dva roky a ji fakt nebudu nutit, aby dělila!) a, že je to nespravedlivé!!!A to říkal pořád dokola jak kolovrátek. Fakt nekecám...
Nebo nám pořád do očí říká, že nás poslouchat nebude, že má svoje práva! A když řeknu, že to jistě má, ale spolu s právy máme všichni i povinnosti , tak jen hodí pohrdavý úšklebek, pokrčí rameny a nezájem! Má i dny, kdy je hodný a funguje, ale posledního třičtvrtě roku mám tak 3x denně chuť ho zabít. Kolikrát se zavřu do kuchyně a buším pěstmi do futer, abych mu něco neudělala...a on spratek ještě přileze za mnou, že co mi je...~d~~t~
S menšíma dětma fakt problémy nejsou. S těma se domluvíme na všem. (Krom té dvouleté, ale tu prostě v nejhorším čapnu pod paži a jdu ...ta mě nemůže nasmolit.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.