| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Demeter, mam za sebou 4. tehotenstvi. Prvni dve dopadla dobre, ale treti ne: chlapecek zemrel v 18tt, pricina neznama. Dalsi tehotenstvi jsem prozila v obavach, ale podarilo se, mam zitra trimesicniho kloucka. Narodil se predcasne, placenta nebyla ke konci v poradku, tak sel ven cisarem a ja pak nasledne dostala zilni trombozu. Delali mi testy a zjistili, ze mam Leidenskou mutaci, ktera muze byt pricinou potratu ci predcasnych porodu. Mela jsem obrovske stesti, ze ze 4 tehotenstvi tri dopadla dobre. Takze je mozne, ze muj druhy chlapecek zemrel prave kvuli tomuto, ne kvuli nejake vade. Chtela jsi radu, tak ti radim, nech se otestovat na trombofilii. Pokud byl mela to, co ja a spousta dalsich, tak je treba si v tehotenstvi pichat injekce na redeni krve. Proste udelej, co udelat muzes, a zbytek nech na prirode, lepsi radu nemam.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.