| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

.... nic moc neocení, nehledě na to že vyžaduje hodně dárků..... tyjo, fakt zvláštní přístup.

Vloni mamka dostala příspěvek na šicí stroj který si před Vánoci koupila (chtěli jsme ať si ho vybere sama, přeci jen tomu rozumí nejlíp). Taťka dostal kytaru (kdysi hrál, já mu ji pak zničila, nechtěně, no ale tu novou ještě neotestoval....). Manželovým rodičům jsme dávali poukázku do "pivních lázní", rádi si udělali výlet.

Letos to bude trošku nízkorozpočtové :-), manželovým rodičům zatím nevím - resp. pro tchyni jsem sehnala velký ubrus (když pro nás všechny rozloží stůl, dává na něj dva různé ubrusy, tak pro tyhle případy). Tchán by ocenil lístky na hokej, jednou už je dostal - do nové arény v Liberci, letos možná seženem něco do Prahy na Slávii. Našim to musím udělat nějak opravdu kulantně, jsou na tom finančně bledě a mamka už mi oznamovala dopředu že chce Vánoce řešit minimalisticky, spíš jen pro děti, což vítám, ale ráda bych jim dala něco hezkého. Tak tam ještě váhám. Měla jsem v plánu krásné stínidlo na lampu, jenže nemůžu sehnat takové které vím že by se jí líbilo. Pro tátu mám zatím kilo mandlí a rozinek :-) jak pro veverku, ale on to fakt jí ve velkém. No a mojí babičce - tam jsme se domluvily že dárky ne - ona chce dávat dětem ale dostat nechce nic, protože by jí přišlo že musí dát i ona nám, tak leda něco co se dá zkonzumovat, čili vaječňák to jistí plus vloni jsem třeba objevila bridžový cukr který jsem u ní jedla jako holka, pak dlouho nikde nebyl - tak ten ji potěšil, ne že je to cukr ale taková vzpomínka. Jo a vlastně jsem ještě sehnala několik starých bankovek z různých dob, kterými platila od svého dětství do 1989, tak z toho chci udělat koláž do rámečku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.