| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

zkoušela...není to tak snadné, rychle to tuhne, v tom dárkovém balíčku Odlitek je toho asi jenom trocha (píšou tak něco kolem 3 pokusů u malé nožky???? ...jenže já jsem si na zahraničním webu našla, z čeho se ta forma na sádrový odlitek dělá...takže se na to používá úplně obyčejný alginát, terým zubaři dělají itisky zubů....naprosto zdravotně nezávadné, je to z nějakých mořských řas....takže jsem si zašla do velkoobchodu se zdravotnickýma dentistickýma potřebama, mají strašně moc druhů , s vanikovou příchutí, s barevnou indikací tuhnutí............je úplně jedno co koupíš, hlavně toho budeš mít 1 kg a budeš mít cca 20 - 30 pokusů jak odlít nožku či ručku. Jájsem např první 2 pokusy vyhodila...doba tuhnutí je cca 40 - 60 vteřin od přidání vody. Taže jsem vzala minutku, přesně v celou jsem nalila vodu, 20 vteřin míchla...pak úprk k děcku a ponořit nohu. Stačí 10 vteřin v klidu a už je to tuhé....otisk je dokonalý do nejmenších detailů. Jo a to balení stojí cca 100 - 150 kč .

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.