| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Víc hlav víc ví, proto se k vám jdu poradit - jaký máte názor na hypotéku? Ano, šla bych do toho, je to lepší než ty samé peníze vrážet do nájmu, nebo je to past na peníze, nikdy vice?

Totiž: Nedávno jsem se odstěhovala od rodiču, bydlím v podnájmu s dalšíma studentkama, chodím do práce. Přítel pracující v zahraničí přisel s myslenkou vzít si hypotéku, koupit byt nebo dva, a ty (pripadne jen jeden) do te doby, nez se spolecne usadíme a uvidíme co bude jak bude, pronajímat, a tím jakoby aspon trochu tu hypotéku zaplatit zpet. Nikdy jsem se o hypoteky nezajimala, tak se ted ptam znamych na jejich nazory a hle: Nekteri by do toho sli, protoze pak proste maji to SVÉ, zatímco např. muj 45letý strejda se pri tom slove chytal za hlavu, a že nikdy. Nutno podotknout, ze jeste i ted zije u svych rodicu ze, a nikdy tohle nemusel rešit ~y~

Já jsem jakože i pro - je to sice závazek, ale pak budu mit vlastní byt, peníze bych stejne musela platit tak jako tak do nájmu. Taky si rikam, ze je mozna i lepsi zacit to resit ted, nez pak nekdy ve 40 zjistit, ze pro rodinu je nejaky najemni 2+1maly. Oba víme, že u svych rodicu nezustane ani jeden z nás (neni misto), takže dříve nebo pozdeji bude otazka bydleni stejne aktualni...

Holky, jak vy? Sly byste do toho už treba v tech 23? A jsou veci, na ktere se musi dat bacha? Urcite pak pocitam s nejakym "zajistenim" kdo kolik dal penez, jak by se to resilo po pripadnem rozchodu /rozvodu apod. Díky za rady a postrehy! ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.