| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ta částka mi nesedí, proč by Lexum HK chtěl 1400 za nadstandard a zbytek na pojišťovnu a Lexum Brno 25 tis.? Zkus se tam poptat, s Fandou do HK jezdíme už dlouho, ještě mu nebyly 2, šilhal hodně, je tupozraký, má hodně dioptrií (8 a 7), operace + oční léčebna = obrovský pokrok. V oční léčebně jsem mluvila se sestřičkama, taky chválily tu operaci, že někdy se musí udělat reoperace, jak jsem byla znechucená z toho přístupu k dětem, tak za tohle Lexum děkuju, opravdu operace provedená suprově.
Nelíbilo se mi tam "jen" to, že opravdu nejsou zařízení na děti, mají postele bez bočnic i na dospáváku, když jsem přišla na pokoj a viděla klasickou vysokou nemocniční postel, že na ni má spát dítě po operaci v narkoze, jídlo taky hrůza, na dospávák mě nechtěli pustit, že až se probere, to jsem nakonec pak k němu šla stejně dřív, aby až se probudí tam viděl mě, podle sestřičky zbytečnost, protože mu to je stejně jedno, jestli je s mámou nebo cizím člověkem, pít mu dávali z normálního hrnku, takže jsem tahala z tašky hrneček s pítkem, který jsem měla s sebou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.