| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milá Mili,

co dát třeba manželovi přečíst tento Tvůj příspěvek? Neříkat mu nic, ale dát mu to přečíst s prosbou, ať se k tomu vyjádří, že je to pro Tebe velmi velmi důležité ať už z psychického či fyzického hlediska...požádat ho, jestli o tom nechce mluvit, ať třeba něco napíše. Nebo o to požádat nějstarší kluky, myslím, že jsou již velcí a mohli by v tom mámu podpořit. Já sama děti nemám, tak nevím, zda můžu vůbec radit, neumím si tu situaci představit. Ale umřela mi mamka, když mi bylo 16 let a vím, že to u nás doma také bylo jakoby tabu. Já jsem se uměla ventilovat jinde, mluvit o tom s kamarádkami, ale třeba moje sestra je silný introvert a vím, jak těžce to nesla, i když o tom sama mluvit nechtěla a nikdy nemluvila. Určitě je to pro všechny bolestivé a každý se s tím snaží nějak vypořádat, ale pro Tebe je důležité řešit to společně, tak jim to prostě znova říct. Nezačít třeba mluvit o Milence rovnou a čekat, zda se k tomu vyjádří, ale mluvit o tom, že je to důležité pro Tebe, aby o tom mluvili....

Každopádně Ti přeji, ať Vánoce prožiješ jak nejlíp to půjde a ať najdeš někoho, s kým si o tom budeš moct promluvit, ať už v rodině, či mezi kamarádkami. Možná o tom nechtějí mluvit, aby neublížili Tobě, nechtějí jitřit rány, o kterých neví, že zahojené nejsou....~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.