| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leňulo, vždyť já byla vyklepaná jak ratlík, ale pak to nějak ze mě spadlo a když jsme si povídali po telefonu, tak jsem si řekla,že snad nepřijde na sraz nějaký úchyl nebo podivín. Manžel je takový uzavřený člověk, neměl moc možností na seznámení, já chodila tenkrát s holkama na zábavy, jenomže tady u nás na vsi byli samí takový jednoduchý opilci a kolem půlnoci se tam vždycky vynořili vojáci z nedalekých kasáren, takže u nás moc možností nebylo. V práci taky nikdo, pracovala jsem v kolektivu, kde byl věkový průměr přes 50 let, sice tam na mě jako na mladinký neopeřeně byli moc hodní (byl to mužský kolektiv), ale byli to samí starý dědoušové (dneska si říkám, že padesátka není žádný věk, ale ve 20 to člověk vidí úplně jinak). Tak jsem "prubla" tu radioseznamku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.