| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

v autobuse :-) Já jela svou obvyklou trasu, on vyjímečně :-) takový vysoký chlap v černém nešel přehlédnout. No ale vystoupil dřív, tak jsem si řekla smůla a neřešila jsem to. Já vystupovala na konečné. Došla jsem domů, udělala si kafe - a někdo zvonil - ON :-) (vystoupil, došel domů, docvaklo mu že si může vzít auto a jet za busem - tak jel, pak se doptal a docela detektivně mě vypátral kde bydlím). Nevěřila jsem mu teda ani za mák :-) a šla jsem s ním jenom na procházku. Trvalo to asi měsíc - romantika jak trám - držení za ruce maximum :-), no ale pak jsem mu řekla že ne (měla jsem v merku "lepšího" - z něj se ovšem vyklubal mizera první kategorie). Za měsíc přijel znova - dozvěděl se že stůňu, tak s koblihama :-) těma mě krmil čtyři dny, až pátý den jsem "roztála" a pochopila že je pro mě ten pravej. A už jsem se ho nepustila :-) 10 let

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.