| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jurinko mám pro mladší kluky ještě dvojkočár Maclaren... a i když ne a mladšího držím za ruku tak starší se drží kočárku (buď jen tak a nebo na kočárku máme takové to "ucho" na nošení a Bára ho považuje za svý "držátko"~t~~t~~t~) Takže žádnou další ruku nepotřebuju. Stejně se chytá většinou jen když jdem přes silnici, jinak má "volno" nebo jede na motorce, na kole nebo tak.
Ovšem to hodně záleží na povaze dítěte.. Bára je poslušná. "prostředník" se teprv učí poslouchat, ale za posledních pár měsíců se rapidně zlepšil

Ad školka.. Bára chodí od třech let i přesto že jsem byla s Kubou doma, je to pro ní velké plus. Chodí tam ráda a považuje za "trest" když do školky z jakéhokoliv důvodu nemůže... Ale to je zas o povaze.. A já jsem ráda že tam chodí, prootže mám dopoledne volný jen na kluky a pak si Báru víc užiju odpoledne.

Logistika... no někdy celej betlém tahám tam a zpět (autem do vedlejší vesnice) ale většinou aspoň ráno veze Báru manžel "cestou do práce"... Když je ráno vezu já je to náročnější na čas, protože vypravit tři děti je čistě jen na mě a je to delší "sladit je".. ale všechno jde...~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.