| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U nás si naši nikdy před námi nedali ani pusu. Máti taky nebyla hladící typ, takže já to tak prostě mám od mala. Prostě dávám lásku najevo činy. To, ale neznamená, že ho nemiluju. Kdyby se na mě vykašlal asi bych to těžko rozchodila. Já myslím, že se máme rádi oba, ale já to prostě neumím dávat najevo "romanticky"...teda snažím se, ale nějak spíš kvůli němu.
Kdyby se ke mě choval sobecky a nechtěl se mnou děti, tak by mi mohl nosit denně růže a na rukou mě nosit, ale nechtěla bych ho.
Já ti jen chtěl anapsat, že to fakt nebude možná tím věkovým rozdílem jako povahou. I když uznávám, že s manželem nemáme vše společné a určitě máme hodně jiný vkus. Téměř na všecko, ale nějak se vždy domluvíme na kompromisu. A někdy si něco vyštěkám a někdy ho prostě u~s~ ...víš co...taky není všecko růžové, ale není sobec.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.