| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nechávám jíst Jáchyma od roku samotného. Jasně, že mu sem tam během jídla pomohu, ale už se spolehlivě nají sám. Stolujeme většinou společně a nebo aslpoň mi dva a u jídla od něj nikdy neodcházím, to by to dopadlo:-). Je jasné, že každé dítě je jiné, chce to najít si svuj zpusob, nó? :-)

Máme děti stejně staré a ony už nás ted´ mají v hrsti a vědí jak na nás. Já když třebas dlouho neraguji na volání (věz jen se ozývám, ale nejdu se nutně ted´ hned podívat), protože třebas musím něco dokvrdlat v kuchyni, tak jakmile ztichne, je mi jasný, že už krámuje šuplíky s naším prádlem v ložnici. Příjde mi to, jako taková pomsta za to, že na něj "prdím".

Jinak s tím jídlem a masem to máme ted´ taky. Všechno jen rozkouše a plive. Mohl by žít jen o kakau, tak že jsem ted´ zkrátila příděly jen na ráno a ted´ dva dny celkem baští. Ale dva týdny už jsem měla problém do něj něco dostat. Nehrotila jsem to nijak, neb hodně pije a když mu nabídnu něco, co mu chtuná, tak to sní a ráno vždy slupne toasty s marmeládou, tak že spíš bych to typla, že nás trochu zkouší. Omezila jsem svačinky jen na jogurty a přesnídávky namísto ovocno piskotových pudinku a nebo nějaké pečené buchty. Žádné sladkosti jiné jinak nedostává a máme vždy pokrájenou misku ovoce. Někde jsem četla ale, že příčinou toho plivání jídla, ale k tomu jsou ještě i další příznaky a ty jsem neshledala, muže být i nedostatek železa, tuším že?!. Jestli chceš, zkusím to vypátrat v historii, tak dej kdyžtak vědít.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.