| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už v několika diskusích jsem psala že jsem žila s mužem který se choval hnusně k mé dceři.Po několika rozchodech,jeho slibech a návratech jsem od něj definitivně odešla,ale nikdy se nezbavím výčitek,že jsem v tom dceru tak dlouho nechala žít.Dneska jsem si četla diskusi kterou jsem zde založila ještě v době než byl vztah definitivně ukončen a když si vzpomenu na tu dobu,je mi ze mě na blití a brečím nad tím,co jsem dopustila.Bohužel plně mi to všechno docházelo až zpětně.Myslela jsem že už je to za námi,ale čím delší doba od rozchodu uplynula,tím větší mám výčitky,nedokážu to v sobě žádným způsobem zpracovat,je mi z toho čím dál hůř,vrací se mi všechno zpět.Je mi ze mě samotné zle,že jsem tohle dopustila,že jsem dokázala žít v takovém vztahu,že jsem mojí dceři neskutečně ublížila a neskončila to okamžitě při prvních náznacích.Asi mi v tom zabránilo to,že ex měl období kdy se choval i velmi hezky,byly to takové ataky,vždy určitou dobu se dokázal chovat jako ten nejlepší chlap pod sluncem,pak se změnil v magorského tyrana a po rozchodu a návratu byl zase k nepoznání,mouše by neublížil.Pár týdnů než to na něj zase přišlo.Zřejmě proto že se uměl chovat i hezky jsem to vydržela rok,než mi došlo definitivně že musím s dětmi pryč(to druhé v té době mělo asi 1cm).Začátek těhotenství jsem prožila v neskutečném stresu a hrůzách,protože mi vyhrožoval vším možným,byl hnusný,snažil se ze mě udělat blázna-i když to se snažil už v době kdy jsme spolu žili.Proč na mě vše doléhá tak dlouho po rozchodu?K němu už necítím nic než lhostejnost,zlobu cítím sama k sobě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.