| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje 4letá beruška je podobná. S cizími se většinou nebaví, když na ní někdo cizí promluví, nebo se pokusí o legraci, kterou by ode mne nebo manžela brala, tak se rozbrečí a další hodinu s ní není řeč. Bere je podle nálady, někdy OK, jindy potřebuje tak hodinu, dvě na otrkání a pak se už s nimi normálně baví, jindy ani ťuk. Ve školce je už od 2,5. Hrozně se tam těšila,pak zjistila, že je tam bez mámy. První dva dny celkem OK,třetí byla krize,pláč, křik. Naštěstí mi ji paní učitelka "vzala",zavřely se dveře, já zamáčkla slzičky a v poledne byla nadšená, co všechno dělali,jak se měla dobře,... Ráno brečela cca 14 dní, pak se srovnala,ale na 3 týdny onemocněla a já se děsila, co bude,ale byla potom jak vyměněná - maminka jde do práce, já do školky za dětma. Teď v září po 2 měsících prázdnin taky cca týden fňukala,ale srovnala se a pohoda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.