| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsem dočetla...pokud celá tahle diskuse není for a provokaci...pak

musím říct, že to vidím takhle:


Co to znamená, že "všechno v jeho manželství je funkční, jen s manželkou spolu nesexují" - pokud je to teda pravda, protože chlapi dokážou kecat i v tomhle a kolikrát manželka, s kterou údajně nesexují je najednou těhotná, aby si muže udržela...a z neposkvrněného početí to teda není

podle mě tenhle výrok pokud je pravdivý znamená, že Sklenička má dodat to, co mu jediný v manželství chybí...ono ten sex - možná se odcizili, možná se jen už vzájemně nevzrušují, ale třeba fungují na přátelské bázi docela slušně...to bych i osobně typovala

Takže proč by on něco měnil, když mu chybí jen ten sex? Jinak je mu s manželkou dobře? Nikde se tady nepsalo, že by manželka byla semetrika, nebo jiný "nepoužitelný" typ.

Ergo, pokud je bokovka jen na sex, těžko si může dělat naděje, že by se milenec vůči ní případně "zachoval jako chlap".


Nevím, mě z toho prostě pořád vychází, že Sklenička ho chce prostě rozvést, jen si to nechce připustit. JAKO PROČ PŘÍPADNÉ TĚHOTENSTVÍ TAK SLOŽITĚ ŘEŠIT A UVAŽOVAT COBY KDYBY A JESTLI NÁHODOU, KDYŽ BYCH BYLA KAŽDOPÁDNĚ PŘIPRAVENÁ SI DÍTĚ NECHAT COBY SAMOŽIVITELKA?
Tak není co řešit a můžu vesele přerušovat dál, ne?

Můj názor je, že ty dítě coby samoživitelka nechceš, jen bys ráda slyšela, že máš naději, že se on případně "pochlapí".
s

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.