| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Podívej, u nás si opravdu děti nemůžou brát jídlo jak je napadne. Už třeba proto, že mají dietu a ne vždy odhadnou, co můžou a co ne. A i kdyby neměly,přece se nemůžou natlásknout rohlíkem půl hodiny před obědem? Prostě je u nás zvykem se domluvit, že si berou jídlo.
A nevím jak kde, ale u nás si děti opravdu nemůžou brát věci rodičů a na některé ani nesahají, neb je riziko jejich zničení.

Jinak já netvrdím, že se to nemá dětem vysvětlovat, jenom jsem poukázala na chybu, která nastala u nás a kterou jsem musela napravit. Nemysli si, že mi to nevadilo, vadilo a moc. Ovšem neviděla jsem důvod dělat z toho tragédii a nazývat dceru zlodějkou. Vysvětlily jsme si, že tohle se nedělá, že se tomu říká kradení a je to špatné. Hračku sama vrátila a kamarádce k tomu přidala čokoládu ze svého košíčku jako omluvu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.