| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ecim, přístup věřících k homosexualitě je různý. Stejně jako přístup věřících homosexuálů k partnerství.

Já jich blíž znám jen pár a jsou to docela nešťastné případy, nevím, nakolik to souvisí s vírou, spíš je to nenaplněná touha po kompletní rodině a trápení, které postihlo všechny zúčastněné (no nemají to ty jejich děti lehké, ale v žádné neúplné rodině to není idyla).

Jinak oficiální nauka je, že orientace jako taková se neřeší, ale homosexuální člověk je jaksi osudem donucen k celibátu. Přijde mi to osobně dost smutný, ale řešení neznám, jak už jsem uvedla, ještě jsem neviděla žádný pozitivní příklad kvalitního homosexuálního vztahu, a to je taky dost smutný.

Různé protihomo aktivity a hnutí, odsuzování, vyhánění ze společenství apod. jsou v podstatě výstřelky "bez církevního schválení" a řekla bych, že i bez tý nutný lásky k bližnímu, a pokusy o "homo svatby" a představy o křesťansky kvalitním nebo jak to říct homosexuálním vztahu rovněž. Naopak společenství homosexuálních věřících mi přijde přínosný, homosexuální křesťanská seznamka ujetá (ve světle toho ofic. učení).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.