| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ráchel,

ad 1 - Kdyby Tvé dítě s někým žilo ještě před svatbou, to by to pro Tebe skutečně byl tak velký problém jako opačná sexuální orientace?

ad Tvá otázka: "Odpovím ti otázkou: jak by ses cítila, kdybys vlastně se ženou spát nechtěla, s tím, že tě přitahují ženy, bys bojovala, ale někdo by ti řekl, že máš smůlu a můžeš spát jen se ženami - naděje na změnu neexistuje?"
Tuto otázku už jsem si položila v minulosti několikrát a dospěla jsem k závěru, že kdyby mi tohle někdo řekl, tak by se mi nejspíš ulevilo a do vztahu se ženou bych šla. Jednoduché by to pro mě ovšem určitě nebylo. Chápu ale, že ne každý to může cítit jako já.

Volila bych prostě PŘIJATELNĚJŠÍ VARIANTU. A zde je právě kámen úrazu, v čem se neshodneme:
Já jako tu přijatelnější variantu vidím to, že bych se se svou orientací smířila, našla si partnerku a způsob, jakým si pořídit dítě, protože na mateřství bych nedokázala rezignovat.
Pro Tebe je zjevně přijatelnější varianta to, že se někdo snaží svoji orientaci dobrovolně terapeuticky změnit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.