| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

smid - doufám, že to nepotká nikoho blízkého.

Ano, svědomí mám a vytrestávalo mne (a vlastně dodnes vytrestává v podobě bývalého manžela - někdy si říkám, že jsem FAKT VADNÁ - BYL NĚJAKÝ PŘEDE MNOU, BYL S JINOU A JE I PO MNĚ).
Můj současný manžel si projel v růžovém vlastně totéž.

Ono tak nějak 20 let, 15, 10 - ono je to jedno, opřeme-li o ty roky existenci, které někdo pokládá za hezké, protože vše fungovalo tak nějak v jejich rytmu
- rozhodně zakládá právo - je-li to v tobě, někomu namlátit, či vyčítat.

Byla jsem podvedená a podvádějící.

A fakt je to paradox, jako podvedená jsem byla zlá na manžela, podvádějící na sebe,
coby milenka jsem si to "regulérně vychutnala včetně zaměstnavatele, kolegů ze zaměstnání, přátel, rodičů (nedělám si legraci, na odbory - stranu - už nedošlo.... - protože to celé bylo o ničem, krom mých neklidných snů, no, pokud to postačí a uklidní.....)
Nikoho jsem nikdy nenásilnila, nelámala, neprosila, nežádala.

a bývalý manžel - té paní - je dodnes oběť mé těžké tělesné či já nevím jaké svůdnosti..... modla, idol - ta mrcha za to může....

P.s. coby mrcha jsem asi fakt úžasná.

Tohle celé nepíšu, abych vysvětlovala svou minulost, zkus pochopit, že té milence - jsi fakt docela ukradená - a i kdybys nebyla, - rozhodující je tady tím Tvůj partner.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.