| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chtěla jsem se zeptat, zda jste se s tím někdo nesetkal. Mám 9-ti měsíčního chlapečka a asi měsíc u něj pozoruji takové zvláštní pevné zavírání očí. Kouká a mrká očima úplně normálně a pak někdy prostě udělá to, že jakoby silou zavře oči (jako když vám něco spadne rychle do oka a vy to oko okamžitě pevně sevřete ). Dělá to v různých situacích, není to jako tik, není to únavou. Udělá to na mě i klidně po probuzení. Prostě si třeba v klidu na bříšku hraje, kouká a pak třeba zapláče, kvůli něčemu se zazlobí a přitom to očima udělá. Jindy to ale zase neudělá. Nemá to prostě pravidelnost. Nesetkal jste se tím někdo ? Může to být oční problém nebo neurologický problém ? Na očním jsme byli v 6-ti měsících, protože druhá dcera je dalekozraká, tak preventivně jsme šli, ale to bylo všechno v pořádku a naměřené dioptrie byly v jeho věku fyziologické. Mám strach, co s těma očima dělá a proč.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.