| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

RaR jsem četla a líbilo se mi to moc. Ale zároveň jsem cholerička, máme to v rodině - děda, máma a já - a se svým starším synem si někdy vážně nevím rady. Dneska jsem mu po dlouhé době dala facku (ach jo, no jo, je mu 3,5, vystřelila mi prostě ruka). Myla jsem nádobí a on se handrkoval s mladším bráchou, že na tabuli nebudou kreslit spolu, jen on (ten starší) sám. Po slovním vyjednávání od dřezu jsem přišla až k nim, vzala krabičku s křídami, kterou starší mladšímu stále upíral a chtěla ji přistrčit mladšímu. Starší se se mnou o krabičku začal rvát. No už jsem toho měla fakt dost a jednu mu natáhla. Mrzí mě to moc, ale někdy prostě neudržím nervy. Věřím, že to šlo řešit lépe, určitě ano. Ale zkrátka na vždy na to člověk má. Ze mě asi ten skvělý respektující rodič nebude nikdy, zvlášť ne s takovým pacholkem tvrdohlavým (to má po mně!). Ale potěšilo mě, že v tom nelítám sama, že nás "hrozných rodičů" je asi celá řada.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.