| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bych asi nejprve se synkem hodně mluvila o tom jak si to představuji. Třeba skončí večerníček,pak půjdeš spinkat, maminka a tatínek budou v obýváku. Když budeš něco potřebovat zavoláš nás. U nás to funguje tak, že po koupání dám malou do postele do jejího pokoje, nechám ji rozvíceno a řeknu ji , že má posledních 10 minut na hraní,ale že si může hrát pouze v postýlce. Má rozvíceno a hraje si s plyšákama které má v posteli. Většinou mě zavolá, když už chce spinkat. Zhasnu ji velké světlo, rozsvítím malé a pustím ji pohádku na CD. Každý večer ji opakuji, že budu v obýváku, kdyby něco potřebovala at mě klidně zavolá a nechám otevřené všechny dveře. Já bych zkusila pár dní jen mluvit jak by to u Vás mohlo vypadat a pak to praktikovat, tak jak si o tom budete vyprávět. Jakmile by jste se do toho pustili už bych nereagovala na nějaké řvaní a na zahulákání tam prostě nešla. Malej se dožaduje a vy mu vždy vyhovíte. Já sama moc na metodu vyřvání nejsem ani jsem nikdy nemusela praktikovat. Ale známá má synka, který usínal podobně. Zařekla se, nechala ho vykřičet,ukázala mu, že mu to je k ničemu a za 3 dny měla naprostý klid. Ty tři dny byli těžké pro všechny,ale myslím, že to stálo za to. Hodně štěstí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.