| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hezké dopoledne!
Tak u nás taky chumělí-teď teda na střídačku svítí sluníčko-asi nějaký aprílový počasí.Mám toho dneska hodně-odpo budem s MM montovat dětem skříně do pokojíčku a pak bude konečně hotovo.Moje máma by měla hlídat děti.

A včera jsme měli docela "veselo".Šla jsem normálně od půl dvanáctý do práce s tím,že tam budu až do večera a před dvanáctou mi volali ze školky,že prý abysme si pro Niku přijeli dřív,že brečí a bolí ji ouško.TAk pro ní MM jel a já musela z práce domů.Jeli na ušní,tak ji tam nejdřív z ucha vystříkali špunt z ušního mazu a pak ji ucho píchli-měla zánět.No,drželi ji prý 3 a měli co dělat,aby ji udrželi.Dnes už je v pohodě,i když večer to vypadalo,že ještě pojedem s druhým uchem-stěžovala si na něj,ale dostala sirup na bolest a asi to zabralo a zaspala to.V sobotu má jít na ko,tak jsem zvědavá,jak bude zase hysterčit-pomalu se zbavovala strachu z doktorů a má ho nanovo~a~

A pak u nás doma máme další jobovku-měsíc jsme byli bez vysavače,protože jsme ho dali na reklamaci,že nevysával.No,tak v půli měsíce dle reklamačního protokolu,co jsem četla,ho už opravili,ale nám ho z elektry vrátili až tenhle týden~o~-a ještě reklamace neuznaná,že prý máme vyměnit filtr,že to je tím (filtr stojí 500Kč,v elektře ho nemají),jenomže dneska jsem s ním chtěla vysávat,abych to teda zkusila a praskla ta hadice-je to vyrobený z blbýho plastu,takže jak je tam ten ohyb od pevný kovový hadice do týhle plastový,tak to v tom praská-už jsme to několikrát spravovali samy,ale teď jsem tak vytočená,že vysavač nefunguje a ještě rupla hadice,že dneska jim to tam povezem znovu a budem chtít vrátit peníze,protože to bude už třetí reklamace~o~~q~~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.