| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám sice jen jednoho kluka,ale narozeného ve Zlíně kvůli komplikacím při porodu sekcí.Kvůli problémům z narkózou jsem byla i na JIP,tak mi prcka vozili pravidelně na kojení,potom mne přeložili ještě jako ležáka na oddělení na 4 a tam mi jej také vozily.Později,když už jsem mohla vstát,no ano nutili nás se pohybovat,mi prcka taky vozili,nikdy jsem si pro něj sama nemusela jít.Prví noc jsme byla ještě na JIP,druhou jsme musela ležet a tak bylo jasné že byl malý na novorozeneckém,třetí den jsme ho měla už u sebe,když jsem mohla chodit,ale na noc mi ho vzali sestřičky ještě na novorozenecké,at se vyspím.
Jelikož na tom pokoji jsem byla ještě z jednou holkou po CS,vím že u ní to bylo stejně a potom i u další,co ji tam dali,když propustily tu první.

O rozdílech mezi 4 a 3 jsme slyšela,já naštěstí vyfásla to lepší.

Z dvojčátky bych se ani nerozhodovala,Zlín je vybaven i pro nedonošené děti(jedno oddělení,kde jsou ti slabě nedonošení,takové vyhřívané postýlky,ze vším kolem) a i neonatologii(silně nedonošení,v inkubátorech)už roto ,aby mne potom nemuseli z UH nakonec Převážet do Zlína.

přeji ti nakonec pohodovej porod i pobyt na porodnici.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.