| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojky holky...tak nakukuju a nejdřív gratuluju pumpale k holčičce ~x~

Chci taky miminkóóóóó´~p~ a manža nechce zatím vůbec slyšet ~n~ tak uvidíme,jestli na podzim půjdem pro mražáčky nebo ne.

Tak furt tu všichni psali, že dorotka je nejmenší a matýsek je ještě menší ~t~ sice má o 1 cm víc, ale o 35dkg míň...ježiši, jestli nevyroste, tak to bude prcek po dědečkovi ~t~ Hlavně, aby nezdědil tu chuť na pivo ~v~ ~d~~t~

Dneska jsem se zvěří byla venku bez kočárku a teda je to síla...vzala jsem pro jistotu kšírky, ale moc na tom nechtějí chodit...k silnici je to ale super věc..akorát je teda baví naschvál dělat bác, takže se furt váleli po zemi, kryštůfek si i lehl a nakonec po chodníku lezl po 4. Jsem mu řekla, že rozčilovat se nehodlám, ať si dělá, co chce..koukala na nás jedna paní a asi se divila, že dítě nemydlím po zadku a hystericky neječím, když měl bílou bundu...ale mě to fakt bylo fuk, že se umaže ~2~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.