| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Asistenty pedagoga čekají velké změny

Pokud budou mít jako podmínku pro práci VŠ titul, tak výsledkem bude jen to, že asistentky budou dělat učitelky důchodkyně - což v některých případech bude průser, protože už mají věk a často tu práci nedávají, nemají trpělivost anebo to mají na háku (nechci paušalizovat, spíš je to moje zkušenost). Už teď je plat špatný vzhledem k nízkým úvazkům... Pro neznalé za 3/4 úvazku donesu domů 12 100,- čistého... Krom starosti o dítě, které má papíry mám pomáhat i ostatním dětem ve třídě, supluji za učitelky, v družině, dělám aministrativu, tvořím pomůcky, mám dozory - holka pro všechno. Vzhledem k faktu, že učitelka NEUMÍ!!! na PC tak to dělám vše já - udělám to, ruce mě neupadnou, práce mě hodně baví... ale na rovinu nevím jak dlouho za tyto peníze budu moci pracovat..... Pokud si budu muset dodělávat VŠ tak končím - asi bych ji udělala, ale pokud se vyškrábu na titul tak odmítám pracovat za tyto peníze...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.