| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak vidím že tu bylo ,,veselo,,~d~.
U nás se taky furt něco rozbíjí....

Terezo tak to je mazec s těma bodama~Rv~Rv~Rv~Rv. No však uvidíš, ale to dojíždění no nevím.... Bylo by to asi náročný. A poblíž není něco, kde bys to mohla dělat?

Tak já včera jela opět do nemocnice k dr. na krční. No jsem měla neustále total ucpaný, ale fakt total, jak kdybych si dala kolíček na nos a 3 dny tak chodila. Zaražený v hlavně, neteklo mi nic a už jsem fakt nemohla, tak jsem jela. Mám akutní zánět nosohltanu, prý mi ale atb nedá, to už by byly třetí během chvilky, tak mi dal jakýsi léky a pokud to nezabere, tak rentgen a špitál~n~~n~~n~~n~. Vytáhla jsem inhalátor, co mi dala máti, Etu, leju tam Vincentku a inhaluju si doma... Je to už trošku lepší. A nemluvím o tom, že jsem v noci vůbec nespala, pác jsem nemohla dýchat~n~~n~~n~. Fakt se to na mě sype všechno. Dokud jsem se léčila ,,sama,, že když mi něco bylo, lupla jsem si Modafen nebo Brufen, tak to bylo dobrý a 5 let jsem atb neměla. Co jsem začla chodit pravdidelně k dr. je to čím dál horší~n~~n~~n~~Rv~Rv~Rv

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.