| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj,
řešila jsem to tu s někým minulý týden, můj syn 7 let má to právě zúžené - říká se tomu fimoza.
U dr jsme zatím s tím nebyli, nemá žádné problémy s čůráním záněty nebo tak. Syn se lékařů bojí, vím že naše dr, by mu to nervala.. ale s tím urologem, nejsem si jistá, ale nechci, aby mu násilím cokoliv dělali.

Radila jsem se s lékárníkem, a ten mi doporučil volně prodejný - může to i díte - Glide 4 you (je to i lubrikant), tak se nelekni, stojí kolem 120 Kč a mohlo by to pomoct. Myslím, že to obsahuje dyclofenak.. či co, což právě podporuje uvolnění kůže.
Právě se rozmýšlím, jestli syna vzít už na urologii.. nebo ještě zkusit toto. Nejde mu to přetáhnout vůbec... má tu předkožku úzkou jakoby svinutou, nevím jak to popsat.
Malej je teď čerstvě po operaci s mandlema, takže doktorů má na pár měsíců asi dost.. tak právě váhám.
Asi zkusím to doporučené od lékárníka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.