| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chytáme se refinancovat v prosinci, Mbanka je moje favoritka ~R^ (ale obejdeme jich víc – to je jasný). Ten konsolidační účet je podle mě skvělý pro lidi, kteří mají hypo a zároveň někde volně ložené peníze. Což teda nebude náš případ, ale je to dobrá politika.
Jsme u Raiffeisenbanky a tam jsem silně nespokojená. Když ptáčka lapají, tak jsou dobrý - hlavně pro lidi, kteří staví a nechtějí předkládat faktury - ale jakmile ptáčka lapnou, je to děs běs. Celou agendu přesunou kamsi do Olomouce a komunikujou jen písemně. Podstatné informace nesdělují vůbec nebo pozdě, když se jim člověk dovolá, plácají nesrozumitelné nesmysly, osobní schůzka není možná. Úrok samozřejmě zvednou, oznámí pozdě...klasika. Nedávno si manžela pozvali jako že zajímavá nabídka. Když tam přišel, sdělili mu že jako "dobrý klient" má nárok na "poradce". No a "poradce" začala vnucovat co jiného než penzijní pojištění, spoření, připojištění.... trapáci trapný :-©. Lepší úrok? Ani náhodou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.