| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já používala hadičkovou, jak tu někdo dával obrázek. Dirku do víčka od přesnídávky(je větší než šířka hadice). Tudy jsem prostrčila jednu tu hadičku a druhou odsávala. Místo pusy odsává vysavač. Nejsem nějakej fyzik, ale když je 3mm ouzká hadička, tak i kdybych tahala sebevíc, tak prostě tah bude stejnej, ne? A nejprv jsem to zkusila na sobě, stačí si to dát k ruce a rozhodně to je menší tah než u tý kupovaný Baby Vac. Jelikož malej trpí na rýmy, tak jsme jí před měsícem taky koupili. Ale ta nevytáhne všechno. S tou hadičkovou toho vyndám víc, protože se dostanu hlouběji. A nechápu jak tu někdo psal, že když se tím ničí uši ~a~. Pokud budu odsávat pusou, tak stejně tu hadičku strčím hlouběji tak jako s vysavačem ~d~. A druhá věc, je to rozhodně rychlejší, než pusou, protože než se rozjdechám, tak vysavačem je to raz dva ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.