| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ambiance, mám následující zkušenost: od mých cca 6 let mě učil francouzsky můj tatínek, vždy když přijel na prázdniny domů (učil tam), takže v podsattě žádná intenzivní výuka, za tu dobu jsme stihli probrat tak jednu a půl tenoučké učebnice. Když jsem byla ve druhé třídě, necelých 8 let, jeli jsme na dva měsíce za ním, chodila jsem tam měsíc do školy (ředitelkou byla tatínkova známá) a normálně jste tam s těmi dětmi psala dikráty, písemečky, počítala (nedávno jsem našla staré sešity). Měla jsem jistě nějaké úlevy, ale v podstatě jsem tam dle mého názory fungovala celkem normálně, přestože jsem nijak extra nemluvila.

Moje česká pětiletá neteř chodí teď půl roku do britské školy (mají školu od pěti let), při příchodu nemluvila ani slovo, teď už se prý docela rozmlouvá, a každopádně to nijak nebrání tomu, aby tam denně v pohodě chodila. Učitelka na ni byla připravená, měla pro ni komunikační obrázkové lístečky pro takové zásadní věci jako potřebuju čurat, je mi smutno apod. Neteř tam má i kamarády a kamarádky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.