| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak jsem nakoupila pro mamku obleceni ve sportu a pro manzela kalhoty na kolo.
No ale zazitek dne je, ze ve skolce maji vsi... jsem si pro ni sla a meli to ta vyvesene, tak jsem vyzpovidala Saru a jedna holcina od nich ze tridy co ma kratke vlasy. Ze si najednou p.uc. cehosik vsimla a pak se mrkla do vlasu a pry broucek vedle broucka, rikala S. no tak ji vzali vedle a zavolali mamince at si pro ni hned dojde. Sara ma hlavu zatim cistou.... takove hezke dlouhe vlasy ma....
Myslela jsem ze vsi se v dnesni dobe jiz neobjevuji nebo ano???mmch je to ta sama holcicka co mela ty nestovice~:-D~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.