| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
teda Evisto, ty válíš s těma dortama. Téma tenis, tak tam máš rakety a míček nebo rovnou celý kurt? :-)
Jak je to tady u nás ve školce s neštovicema nebo jinýma infekčníma nemocema nevím, už jsme tam skoro 2 měsíce nebyli ~n~ A ještě asi dlouho nebudem. Hory s tatínkem jsem zakřikla, protože H začal teplotkovat a má děsnej kašel a rýmu. Zítra s ním asi půjdu k dr jen tak pro jistotu, aby ho poslechla. Když měl u toho pneumokoka ještě zánět průdušek, tak aby se mu třeba nevracel.
Diazko, o zubaři ani nemluv, musím nás taky objednat. A mám podezření, že má H kaz. Sice nevím přesně jak to vypadá, ale na jedné stoličce má takový puntík a když mu tam zajedu kartáčkem, tak ho to asi bolí ~a~

Jinak dneska Praha hlásí nádherný počasí. Vůbec jsem tomu nemohla věřit, že bylo tak nádherně. Sluníčko hřálo, telo bylo. Paráda, úplně bylo na lidech vidět jak nasávají tu energii :-)

Dneska jsem byla zase cvičit, opět jsme dostali do těla. Vždycky když odcházím, tak se mi klepou kolena únavou, ale je to odreagování :-)
Všichni včetně manžela spí, tak toho musím využít ~z~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.