| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den,je mi 30 let, mám 3 děti,všechny SC a po třetím císařském řezu mi bylo sděleno,že další těhotenství by mě mohlo ohrozit na životě z důvodu tenké děložní stěny.Ani v jednom těhotenství jsem neměla žádné zdrav.problémy.Nakonec jsem se sterilizací souhlasila..........bohužel.S manželem jsme v rozvodovém řízení a já již víc jak rok žiji s přítelem.On od začátku našeho vztahu o všem věděl,ale oba to cítíme stejně,přáli bychom si spolu mít dítě.Lituju,že jsem dala tehdy k zákroku souhlas.Pročítám si různé možnosti jak mít další dítě,ale není to jednoduché a navíc finančně hodně náročné,navíc by byl asi hodně velký problém najít lékaře,který má s tím zkušenosti.Nechci vás od zákroku nějak odrazovat,ale opravdu si to hodně rozmyslete nikdy nevíte co bude za pár let.Jana~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.