| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

MAm vyvolavane 2 porody, ted uz bych si vyvolavat pred TP nenechala.
1. porod ve 42tt, porodni cesty nebyly vubec pripravene, vypadalo to spatne, ze budeme vyvolavat dlouho....to mi rekl primar. Od prvni tablety se syn narodil za 4.5 hod...jako prvorodicka jsem nevedela do ceho jdu, tak silene a bolestive to nebylo...ale byla jsem hodne sita a druhy den a nasledujici totalne zbita a vyrizena....syn mel jen 3.1kg.

2. porod, vyvolavany 2 dny pred TP, dcera byla stale koncem panevnim,ale par dni pred TP se vzorne otocila (prisla jsem se domluvit na cisare a posledni utz potvrdil polohu tak jak ma byt), jenomze se zjistilo, ze dcera neprospiva, ze ma IUGR- gestacni retardace, je mensi o 8tt nez by mela byt, ze ma max 2,5kg a mam malo plodove vody...
NA porod to vsechno bylo perfektne pripravene, byla jsem uz otevrena na 2cm, rekli, ze to pojede jak po masle....po tabletach jsem mela jen krizove bolesti, skoro 2dny jsem hopsala a svijela se na porodnim sale...jen na noc se slitovali a nechali me vyspat na sestinedeli ....az kdyz pichli vodu druhy den odpo, rozjeli si tak silene kontrakce, ze se dcera narodila za 1,5hod....cely porod trval tedy jen 1,5hod...ale ja byla fyzicky i psychicky uplne vycerpana...a vaha, 2,8kg a naprosto zdrave dite....

treti neplanujeme,ale vyvolavat uz bych si nenechala

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.