| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Týden před termínem jsem byla na vyvolání, že dcera už nepřibývá na váze a raději to vyvolají, dcera vážila dle odhadu 3200 g a to i měla po porodu. Jeden den jsem nastoupila, udělali mi ještě kontrolní utz, několik monitorů a taková ta běžná vyšetření, jako teplota, tlak. Další den mi dali nějaké injekce , aby se připravilo hrdlo nebo co. Další den mi zavedli tabletu do hrdla, dali mi ji ráno a nic se nedělo, monitory dobrý, neotvírala jsem se, neměla jsem bolesti, až k večeru jako na menstruaci bolesti mi to přišlo. Dr. mi řekla, že jestli se to nerozjede, tak mi dají něco na zastavení, abych se vyspala a ráno začneme znova tableto. No v jedenáct večer mi praskla plodovka, ve dvanáct jsem šla na hekárnu, tam mě sledovali monitory, atd. Pořád jsem se otvírala hrozně pomalu, tak tomu pomáhali infuzema oxytocinu, bolesti nic moc, ale dalo se to přežít. V 8 ráno jsem na tři zatlačení porodila dceru. Dcera byla O.K., mě nešla ven placenta a už jsem neměla ani kontrakce, tak narkoza a manuální lyza + RCUI a 1 den na JIP....no asi by to bylo lepší počkat na přirozené spuštění porodu, ale kdo ví, dopadlo to dobře ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.