| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak ja jsem mela 2x zanet na palci na noze,poprve aji po druhe jsem na to pouzivala tu cernou mast jenomze se me to zhorsilo,sla jsem na kozni a tam me pan doktor rekl ze masticky nepouzivat ze to ucpe a nema to kamat odtekat ten zanet tak me dal na to betadine a to me pomohlo,tedka to mam zas ale ve vecim rosahu a zas jsem na zacatku pozila tu cernou mas to same jak poprve,pres noc se to zhorsilo a zas ucpalo,tak jsem zas sla na kozni a tam me zas rekl to same,nepouzivat zadne masticky ze to ucpe a pak se to tlaci pod kuzi,dostala jsem zas betadine,betadine pouzivam tedka porad a pomahame ale mam to ve vedcim rosahu tak me to trva nez se me vse tim betadinem vytahne ale jsem s nim moc spokojena,uz me dost pomohl,ja jsem se uz 2x poucila ze masticky ne ze to ucpe.Za me 100% BETADINE ROZTOK.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.