| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No tak to je mi líto, s tou Vikinkou ~n~ , to je hrozné, jak není nemocný už tak hrozně Honzík, tak zas Vikča. ale vy to máte jak už tak už ~n~
Maruška je tež zas nachcípaná, leje jí z nosa, říká, že ji bolí hlavička. a je jakási teplá. Při poslední nemoci rozbila poslední rtuťový teploměr, a ted už se neprodávají ~a~, máme jen digi, a ty se mi zdá, že nejsou tak přesné, jak ty rtuťové, no měřila jsem ji teda tím digitálním, a má 36,7. Tak si myslím, že zvýšenou má.
Před chvílí si ji vyzvedl tatínek ~;((
Tak je to takové naprd, přijedu kdesi v půl šesté domů a za chvíli si ji bere taťka ~n~, kdybych se aspon mohla těšit na víkend, že budem spolu, že se jí trochu pověnuju, jenže takhle....~Rv

No je to tak Evisto, jak říkáš, oni ta firma prý přijímají každý měsíc cca 20-30 lidí. Školení probíhá v kongresovém sále jednoho hotelu. Ale od úterka už je to na pobočce té firmy v zasedacím sále - a opět všichni pohromadě. Takže se můžu opět těšit na angličtinu ~q~~:(
chjoooo
dneska jsme byli rozdělení, cizinci byli jinde. Protože jsme měli školení o bezpečnosti práce, o první pomoci, tak to bylo docela záživné. V ČEŠTINĚ!!!! ~g~~g~~g~, tak jsem se konečně něco dozvěděla ~2~~t~. Pak taky o kvalitě - vykládal o ničem hodinu manažer kvality....~2~, pak manažer zabezpečení další hodinu....~a~ - o ochraně dat....

no včera se pochlapili víc - dali čaj a kávu neomezeně a koláčky.... mňáááám ~y~~c~~w~
dneska jsme furt všichni čekali na to kafíčko... a nic. byly "jen" chlebíčky ~w~, tak jsme si museli zajít koupit.
od 11-11.30 byl na plánu napsán "lunch break", tak jsme si mysleli všichni že třeba to dneska budou chtít "dohnat" ~t~ tím, že nám dají obídek, ale nic se nedělo, tak jsme někteří hladovci (já samozřejmě taky) zašla do toho hotelu dolů do jídelny na manyčko, takže utraceno docela dost dnes ~:(

no holky fakt se toho bojím, fakt nerozumím... je veškeré všecko napsané v angličtině, i ten plán toho školení, všecky podklady co dostáváme. taky vše co je promítáno na dataprojektoru... vše v angličtině. no dneska aspon teda to komentovali v češtině. ~e~

ale jestli to takhle půjde dál, tak fakt nevím....
oni prostě počítají s tím, že všichni tu angličtinu ovládají suprovně...

holky kéž by mi tak vyšel ten čez...~5~

Evisto, to jsem ráda, že aspon ty to tam máš fajn ~;)

No tady v OV je totál siberie, fakt tu ráno i sněžilo ~n~, a to dost. A celý den je šílená zima. Dopoledne, i v noci pršelo. Ted poprchává místy. Ale ta zima je hroooozná ~n~

Ach jo, asi půjdu brzo spát, co budu jinak dělat, že jo...~l~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.