| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, vy tak marodíte ~n~, no Leoni, na Tebe toho taky je ažaž. S tou tichou domácností jsi mě Evisto pobavila ~R^

No ta práce je taky v angličtině - jako že maily přicházejí jen v angličtině, faktury taky. Já bych měla být na oddělení něco jako fakturace, ale přímo faktury asi vystavovat nebudu. No ani přesně nevím. Ale když budu něco psát, tak jedině v angličtině, když něco přijde - mail, tak taky jen v angličtině. To mi říkala ta "známá" kddyž jsem s ní mluvila v tel. - ta přítelkyně od kolegy, co dělá s "mojím" chlapem v práci. Prý česky se tam baví jen mezi kolegy v kanclu. S Čechy.
No takže fakt nevím, jak dlouho tam vydržím.
Evisto, je to firma
www.tieto.cz
je to obr firma, no a to je ještě asi slabé slovo. Mají pobočky po celém světtě. Ale hlavně Evropa. Ale i v Asii, v Americe, něco i v Africe. Ale hlavním trhem jsou severské země Evropy.

no fakt uvidím.

ale už se hrozím úterka - dalšího školení....

no ale si říkám, že když mě bude zaučovat ta holka - v češtině, tak snad bych to měla pochopit...~d~

Evisto, tak to jsem nevěděla, že to máš jen stáž na půl roku, ach jo ~n~

No však víte, kolik toho jsem obešla já....a jak jsem byla tenkrát v té firmě jak jsem tam posílala životopis, jak jsem se tam byla zeptat i osobně, tak v pátek mi došel mail, že mě nepozvou ani na pohovor...~Rv~o~
No ale ted na středu mě pozvali do Domu knihy Librex - hlásila jsem se tam na prodavačku. Ale tak tam už nejdu. Pohovor dopoledne.
No kdyby mi vyšel ten čez....~z~, tak to bych byla šťastná jak blecha. Naučila bych se účtařinu v praxi, dělá se tam v programu SAP, ten je jeden z nejlepších programů - prý - se říká. Když bysme tam byli všichni nováčci, tak bychom se tam všichni zaučovali teprv, tak to by bylo ~R^, nikdo by nikoho neznal - začínat s čistým štítem, nový kolektiv, ne přijít do hotového kolektivu. Žádná angličtina...~g~. Ach jo, ale mám strach, že to nevyjde, už to trvá moc dlouho od těch testů ~a~

No tady na Ostravsku je to s prací tež bída.

Dneska jsme měli oslavu Maruščiných nározek. Užila si to bezvadně. Koupila jsem v globusu na terasu sestavu - dvě křesla, lavice a stůl - dřevěné. Vypadá to super. Dostala stan - takové to "iglů" z ikey - tak to jsem jí tam dala. Pak velký malířský stojan. To je to , jak jsem tam já pokoupila, a pak to postoupia dál rodině...~:-D~R^. A pak nějaké oblečení. Florbalovou sadu pro děti, tak s tím se na terase vyblbly holka dosyta. ~:-D
Ode mě dostala panenku s různýma funkcema. Knížku s puzzle, hodiny na zeď. Od taťky další část z té sady Playmobil - Velký statek, tak s tím si tež se Zuzkou docela vyhrála. Jinak krámařily - fintily se různé oblečení. Bylo fajn.
Mě už tež bolí v krčisku. No asi jsem to chytla od Manči (furt snoplí) nebo od mamky (rýma, kašel).
No snad se z toho nevyvine nemoc ~a~, ať jsem ready na úterý....
Tak konec románu...~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.