| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
holky, nebylo tam nic zajímavého, ale dala jsem si s tím práci a rodinka mě vypekla ~o~ Jsem už neměla sílu to znovu ťukat.
Pečlivě sleduju zážitky z nových zaměstnání.
Janet, máš ode mě jedničku, že jsi tak statečná a ještě jsi nevzala nohy na ramena :-) Já bych to teda nezvládla. Ještě, že máš kolem sebe pár lidí co to prožívají s tebou a máš si s kým popovídat :-) A co ten Čez? neozvali se?
Evisto, a jak ty v práci s kolektivem, dobrý?
Marti, teda taky to nemáš jednoduchý. Jo a taky jsem zjistila, že PC je hrozný žrout času. Když se náhodou stane, že nefunguje net tak doma udělám takový práce, že se až divím. No, ale když zvládáš 2 děti, školu, zaměstnání, manžela na cestách a ještě PC ~R^~R^ Podezírám tě, že tvůj den má mnohem víc hodin, než jen 24 ~t~~t~
Leoni, dobře děláš, pokud to zvládáte finančně, tak si nechej zaměstnání jako koníčka ~g~ Budeš mezi lidmi a zároveň nebudeš mít honičku.

Jo jinak kolo, je opravdu nádherný. Musím se přiznat, že při první jízdě jsem měla trochu nahnáno, ale už je to dobrý. Holt se musíme pořádně sladit :-) Honzík už jel v cyklosedačce, tak je tam jak starosta a houpe se to s ním jako kdyby byl autobusák :-) Moc se mu to líbí (mě by se to taky líbilo kdyby mě někdo vozil).
Hned jak jsem absolvovala první jízdu, tak jsem měla jasno v tom, že musím obnovit moje úrazové pojištění ~t~ náhoda je blbec, žuchnu a bude. Radši budu, když ho nevyužiju, ale pro jistotu už jsem dneska byla v práci a zařídila si to :-) Když už jsem se byla kouknout na svoje kolegyňky a viděla tam tu velkou spoustu nových tváří, tak se mi sevřel žaludek při představě, že bych měla nastoupit. Ještě holt nejsem zralá :-) naštěstí mám 2 roky rezervu se psychicky připravit ~t~~t~~t~
Teď tady sedím a popíjím dvojčičku vínka. Děti spí a manža už asi taky, máme tichou domácnost. Jsem mu včera řekla, že by se mohl dětem víc věnovat, tak se urazil. Dneska si obě děti vzal do pokojíku a hrál si tam s nima. Asi abych neměla řeči ~j~ No uvidíme jak dlouho mu to vydrží. Každopádně odjíždím na celý víkend s kamarádkou do Harrachova a manža bude hlídat ( no počítám, že Honzíka si vezmou naši a Lůcu tchánovci). Už se potřebuju odreagovat. Moc se těším. Sice se mi bude stýskat, ale ...
Zítra si jdu pochovat 3 týdenní miminko, se půjdu pomazlíkovat ~6~~6~
Tak doufám, že te´d se mi to nesmaže ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.