| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Martino, tady od pondělí leje a leje a je hnusně...mmch jak tě Mochi prohlídla, že tvůj den má více než 24h tak to se k ní s touto myšlenkou přidávám~:-D Nám nefungovala myčka přes vánoční svátky...bože to byla slast jak se kolem 10.1 spravila~t~
Mochi, kolektiv v práci dobrý, jsou tam jen ženské, věkově namixované ale spíše 30plus. Já se nedivím, že se připojistit, takové kolo jede samo a po pár pivečkách bys mu nemusela stíhat~t~~t~~v~
Leonie, mám na staroti odchozí i příchozí poštu a rozdělení, snižování vyměřovácího základu na zálohy jak vypočítávání tak zadávání v softu, rozhodnutí. Pak přehledy třídění, vyhledávání v archivu, nyní i registry (oprava údajů, ukočení a obnovení činnosti apod.). Sedím chvíli tam kde mě posadili (u kanceláře šéfky) tam dělám tu administrativu, poštu, zálohy. A pak sedím většinou půl den místo jedné referenty (je na rizikovém) a tam dělám s přehledama, vyhledáváním, zakládáním apod...asi mě budou chtít zaučit na místo té holčiny co je na rizikovém, protože chudiny holky pak dělají lidi a práci za ni. Akorát kolikrát ti lidi co tam chodí no nic moc a to je to OSVČ, proboha jaké existence chodí do jiných oddělení radši nevědět. Jen lidi chodí s různými problémy, člověk musí znát kde co aby se v tom vyznal, není na to "unverzální vzorec" a tak občas tápu~f~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.