| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já to řeším venku denně. Své dítě, když něco vyvede napomenu (je to prostě dítě a tak se stane) ale naprosto mě vytáčí, když příjdou dvě matky co sedí na hřišti, plkají 2 hodiny jen spolu a nestarají se co jejich ratolesti dělají. Před týdnem měl od takového bezva chlapečka můj malý v očích kameny, protože prostě jak sjel po skluzavce tak to dítě mu chrstlo celou dlaň štěrku do očí - naprosto schválně. Matky protože měly hodně "práce" a zajímaly se jen o sebe nic neviděly. Už z lavičky aby mě dostatečně slyšely jsem teda volala - nonono kameny na Vojtíška házet nemůžeš, to ho bolí podívej vždyť jsi mu to hodil do očička. To už matka věděla, že asi něco udělalo její dítě, nicméně to s ní nehlo - no děcku bylo možná chvíli studno. Nic víc. Po té co ho za 5 minut zas shazovalo ze skluzavky jsem zas a opět nahlas z lavičky volala - Vojtíšku přelez si na jinou skluzavku, když je chlapeček zlobivý a dělá ti naschvály. ... mě v tu chvíli už naproto netočilo to děcko ale ta jeho matka, která má pocit, že se nemusí starat o nic. Dítě od té druhé matky pro změnu zas otravovalo mého psa. Který už začínal opravdu vrčet, protože nesnesl házení kamenů kolem sebe a bouchání lopatkou a přes opakované upozorňování ať ji nechám jsem pak dost razantně řekla - zas aby mě bylo slyšet, ať teda pokračuje, ale ať se nedív když ji pejsek ukousne ruku (to už matka najednou slyšela a zavolala si ji). Děti jsou různé ... jsou třeba zlobivé, rozmazlené ... ale jsou to děti. Většinou z toho vyrostou. Ale když doháje mají svou matku u sebe tak by se o ně měla starat. Já neříkám, že mám oči všude - to prostě nejde. Ale tyhle dvě pipky to tak dělají vyloženě denně a jak je vidím tak raději jdu s malým jinam.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.