| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No teda taky jsem neměla tucha, že je to s tím astmatem u Vikinky tak hrozné ~n~ bobek malá.
Kočárek vypadá fakt moc hezky. Ten náš stál tisícovku. V Polsku. Je super. Ale moc si s ním nehraje. Ona není moc panenkovací. Nebo dá se říct, že vůbec. Ona spíš tak lego. Nebo ještě ta kuchynka je docela oblíbená.
a pak miluje mikrotenové sáčky. do těch láduje různé potraviny - hračky. ~t~. Kočárek i s panenkama - má jich tam narvaných víc - i dole v tom úložném vaku je další patro pro panenky. A jen tak stojí...~d~

V pátek jsme byly na těch Čarodějnicích. Ale nějak sjem byla bez nálady. A totálně vyčerpaná. Tři dny po sobě jsem vstávala v 5.15. A Maruška ve čt, a v pá 5.35, takže tak jsme asi vypadaly....~a~. Navíc Maruška už v půl osmé začla, že ji bolí hlavička, a že chce jít spinkat. Možná z vyčerpání. Měli jsme ještě průvod vesnicí. to ještě zvládla, ale posedávala, že už nemůže. ~n~ bobek. No tak jsem s ní šla v osm domů. A zalehly jsme a spaly. V noci byla jak radiátor. Tak jsem jí dala Nurofen. A ráno taky si ještě stěžovala, že ji bolí hlavička, a bříško. tak jsem myslela, že s ní pojedu do vedlejší vesnice na dětský den - no byl to komunistický meeting.... ale hlásili v rozhlase, že tam budou poníci, skákací hrad, a různé soutěže pro děti. Tak jsem tam chtěla zajet. Ale v noci, i dopoledne lílo, tak jsem si říkala, že hřiště stejně bude jak bláťačka. Ale odpo už byla úplně dobrá. Zašla jsem s ní na procházku, na hřiště. Do hospody na pitíčko. No bylo nám fakt bezvadně.
A včera jsem s ní zajela na maňáskové divadlo - O kocourovi Čičínovi ~t~ no hovadina. ale děcka byly nadšené. Pak jsme zašly na obídek, a na nákup. Fakt jsme se měly bezva.~R^ Kéž by byl takový víkend každý ~n~ chlap je totiž na tom paraglydingovém kurzu. Říkal minulý týden, že se mu tam vůbec nechce, ale když už mu to brácha zaplatil.... dycky říkal, že by to rád zkusil. A ted jak to může zkusit, tak není rád. No možná kvůli Manči, že s ní nemůže být...měl svému bráchovi říct narovinu, že to nechce, ale to ne. jeho brácha je pro něho Bůh...
Dneska jsem vezla Mančinkku do školky - a byla tam na 6.35, a byla tam ve třídě jako první ~a~, po spinkání pro ni pojede mamka.

Dneska je jakási zpomalená síť - nejedou programy - nikomu. i net je pomalý. Nešel mi ani udělat ten report, co dělám každý den - je to totiž připojené přes VPN přes vzdálenou síť ve Finsku. Takže to se načítalo minuty jeden server. Tak jsem to zavřela, a zkusím to později. A zašla se teda podívat, co se děje tady ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.