| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Borůvko,
pokud do toho vztahu nevidíš a neznáš ty lidi, tak nemůžeš takhle soudit. Od jisté doby tyhle řeči o zlatokopkách nemám ráda... stalo se, že jsem se zamilovala do kluka, co pracoval v Kalifornii... hned všichni věděli naprosto přesně, že si beru "blbýho tlustýho Američana kvůli prachům". Bez toho, že by ho kdy viděli nebo se namáhali zjistit třeba to, že můj manžel je Čech. A že kdyby měl práci v Mongolsku, vzala bych si ho taky..... skončilo to tak, že na dotazy lidí, proč se proboha bereme, jsme natvrdo odpovídali, že pro peníze. Psi štěkají, karavana jde dál. Ti, co jsou omezení a za vším vidí jen prachy si to stejně mysleli a nevymluvili bychom jim to. Ti, co nás znají nebo se namáhali poznat, pochopili, jak debilní dotaz to byl.

Pokud vím, tak Forman i Gott jsou ve vztahu spokojení, vztahy jsou funkční, nečteme v bulváru o věčných rozchodech, rozvodech a dramatech (narozdíl třeba od takové Bartošové), takže bych si troufala tvrdit, že ty vztahy jsou skutečně funkční VZTAHY. To, že ten muž je tam o tolik let starší může mně osobně připadat zvláštní, ale zrovna tak může někomu připadat zvláštní, že já jsem spokojená s chlapem, který má devět dioptrií a pleš...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.