| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky potřebujeme poradit.Mám 3 měsíční dcerky a právě zařizujeme dětský pokojíček.Nábytek už mám objednaný(bílý z IKEA),postýlky...Z kamarádkou jsem dneska šla nakupovat barvu na stěny ale ona mi pořád jen tloukla do hlavy že pro každou holčičku jen růžová~d~No já do ní nejsem zrovna žhavá,mě by se líbila taková tmavě fialová s olivově zelenou ale nevím jestli je to do holčičího pokoje to pravé...~d~a nemám tam prdnout přece jenom tu růžovou?

Mají taky vaše holky růžový pokoj?Mají vaše dítka pokoje dohromady nebo zvlášt?Kde jste zháněli nábytek a jaký je do takového pokoje pro mrnata praktický?A jak často obměnujete dětské pokoje,myslím třeba až z miminka bude batole nový pokoj,z batolete předškolák zase nový atd..~:-DA když má páreček pokojík dohromady v jaké ho máte barvě?
Možná to jsou fakt banální věci ale pro mne docela zásadní~t~Můžete napsat že řeším capiny ale fakt mě to zajímá~t~
Můžete hodit i foto~;((Děkuji

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.